Mindak | O nas
225
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-225,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

O nas

MINDAK

To nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma. Przedsiębiorstwem zarządza od lat 90-tych jej obecny prezes Sławomir Mindak.
W chwili obecnej program produkcyjny obejmuje kilkadziesiąt modeli łodzi i jest stale wzbogacany kolejnymi wyrobami.

Przedsiębiorstwo Mindak – Produkcja Łodzi istnieje od 1986 roku. Zostało założone przez Edwarda Mindaka , a obecnie właścicielem jest jego syn Sławomir Mindak . Firma zajmuje się głownie produkcją łodzi wiosłowych i motorowych o długości od dwóch do ośmiu metrów. Zakład posiada 2 600 m kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Na swoje wyroby zalazła klientów w większości krajów europejskich

Firma Mindak poszukuje stale nowych odbiorców. Może zaproponować współpracę w zakresie produkcji wszelkiego typu wyrobów z laminatów poliestrowo – szklanych. Podejmuje się opracowania prototypu zamawianego wyrobu, wykonania kompletu form do jego produkcji i realizacji zamówień na określone ilości.

Dysponując długoletnim doświadczeniem i fachową kadrą pracowników Firma Mindak zapewnia swoim odbiorcom wysoką jakość, terminowość i przystępne ceny.

Siedziba firmy i zakład produkcyjny mieszczą się w miejscowości Zamarte w woj. kujawsko-pomorskim.

 

Siedziba firmy i zakład produkcyjny mieszczą się w miejscowości Zamarte w woj. kujawsko-pomorskim.